יום רביעי, 20 במרץ 2019

קרב מוחות – משחק חדש מבית גאוני

קרב מוחות, המשחק החדש של "גאוני" מאתגר ומהנה. הוא מפתח חשיבה מהירה, זריזות אצבעות, מיקוד, וראייה חזותית. הכי כייף זה משחקים לכל המשפחה, זה מחזק את הקשר ומעניק שעות של תשומת לב והנאה. קרב מוחות מתאים לשחק אחד להתאמן ועד 4 שחקנים יחד מגיל 8 ולכל המשפחה. רעיון למתנה לימי הולדת, לפורים או לחג הפסח המתקרב.
קרב מוחות – משחק חדש מבית גאוני

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה את "קרב מוחות" – משחק מאתגר ומהנה. 
המשחק מכיל לוחות משחק, שבכל אחד מהם 15 ריבועים שזזים ימינה-שמאלה-למעלה-למטה. מטרת המשחק היא ליצור קו אדום רציף בין שתי נקודות ירוקות, באמצעות הזזת הריבועים. הראשון שמצליח ליצור קו רציף הוא המנצח – בתנאי שיזכור גם לחקות את הפרצוף המצחיק שבקלף האתגר.אפשר לשחק בקרב מוחות גם בדרכים נוספות, ולבחור בין קלפי האתגר את רמת הקושי שרוצים להציב. (ברמת קושי גבוהה יותר יש גם מכשולים וצריך לחבר יותר מ- 2 נקודות יחד).
מספר המשתתפים יכול לנוע בין 2 ל-4 משתתפים המתחרים זה בזה. כמו כן, אפשר לשחק ולהתאמן בכיף גם במשחק יחיד.
המשחק מתאים למגוון גילים - לילדים, לנוער ולמבוגרים, מגיל 8 ומעלה, כך שכל בני המשפחה יכולים ליהנות ממשחק מאתגר יחד. הוא מפתח חשיבה מהירה, זריזות אצבעות, מוטוריקה עדינה, מיקוד, תשומת לב, קשר עין-יד וראייה חזותית.


מידע
המשחק קרב מוחות מכיל 48 קלפי משימה ו-4 לוחות משחק. מתאים מגיל 8 שנים.
מחיר: 119 ש"ח.
להשיג בצומת ספרים, סטימצקי, ברשתות  ובחנויות הצעצועים.
למידע נוסף באתר http://www.geoni.co.il/

***
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי למידה מגנטיים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה. פיתוח המשחקים נעשה בליווי של אנשי מקצוע ובהם קלינאית תקשורת ועורכת לשון, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיבית, מוטורית ועוד).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות