יום רביעי, 23 בינואר 2019

חוגגים את יום המשפחה במשחק מבדר – "פשוט לצחוק"


אוהבים רביעיות? את משחק הקלפים הזה שמבוסס על הרעיון של רביעיות לא תרצו לפספס.  יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" מציעה משחק קלפים נהדר, המעודד צחוק ושמחה ותורם לגיבוש המשפחתי.
גאוני - פשוט לצחוק. צילום - אופיר וייס

קשה לנתק את הילדים מהמחשב והטלפון? משחק טוב תמיד עובד, גם אצלי, אפילו כשהם גדלים כי הילדים תמיד אוהבים אינטראקציה חברתית עם ההורים, האחים והחברים. המשחקים הקלאסיים תמיד טובים אבל אנחנו רוצים לחדש ולגרות אותם לשחק וגם לתת להם משחק כייפי. עכשיו בחורף כשמגיע יום המשפחה זו הזדמנות למשחק חדש ולפעילות כייפית.
אל תתנו לבית הספר להשתלט על יום המשפחה, הכייף האמיתי הוא ערב או בוקר שבת משפחתי. קנו לילדים את המשחק, הכינו יחד ארוחת בוקר או ערב מבדרת והיכונו לצחוק. "פשוט לצחוק" הוא משחק שלישיות (העקרון דומה לרביעיות האהוב והמוכר) שמבוסס על פנטומימה. מה שהופך את זה להרבה יותר מבדר (וגם נגיש לקטנים בחבורה שיכולים להצטרף). כל אחד צריך לבקש את הקלפים החסרים לו באמצעות פנטומימה במקום מילים. מה שהופך את המשחק להצגה מצחיקה ומשעשעת. והכי טוב זה לצחוק ולהנות כמשפחה!
מחקרים מראים שצחוק בריא לגוף ולנפש! יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, מציעה לכבוד יום המשפחה משחק קלפים נהדר - "פשוט לצחוק", המעודד צחוק ושמחה ותורם לגיבוש המשפחתי!

"פשוט לצחוק" הוא משחק קלפים מבדר, שבמהלכו המשתתפים צריכים להשלים סדרה של שלישיית פרצופים, באמצעות תנועות פנים וידיים בלבד. במשחק אסור לדבר, כך שהשחקן יכול לבקש את הקלף החסר רק באמצעות פנטומימה המחקה את הפרצוף הנדרש: חריצת לשון, צביטה בלחיים, משיכה באוזניים ועוד.
המשחק המשעשע מזכיר לכולנו כמה חשוב לצחוק ולהתבדח. מומלץ לשתף במשחק את כל בני המשפחה – אח, אחות, אבא, אמא, סבא, סבתא, דודים ובני דודים - ולצחוק ביחד בכיף. 
המשחק מגיע באריזה קטנה וקומפקטית שאפשר לקחת לסבתא, לפיקניק או לטיול.
המשחק כולל 36 קלפים של פרצופים מצחיקים של כל בני המשפחה.
מתאים מגיל 4 שנים ומעלה.
מחיר: 49.90 ש"ח.
להשיג בצומת ספרים, סטימצקי, ברשתות  ובחנויות הצעצועים.
למידע נוסף באתר http://www.geoni.co.il/
***
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי למידה מגנטיים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה. פיתוח המשחקים נעשה בליווי של אנשי מקצוע ובהם קלינאית תקשורת ועורכת לשונית, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיבית, מוטורית ועוד).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות