יום שני, 8 ביולי 2019

קורס קיץ ג'ל לנערות בנייל סטודיו


קורס קיץ לנערות?! כן !
רשת בתי הספר למקצועות היופי נייל סטודיו מציגה לקראת הקיץ :
ג'ל אקספרס- קורס קיץ לנערות בגילאי 13 עד 17 !
קורס מקצועי מהמדריכות המובילות בתחום המניקיור והג'לים! ממש לקראת חופשת הקיץ או החופש הגדול נאספים הורים וילדים סביב מתנ"סים וקייטנות וסוגרים פעילויות קייטנות חוגים מיוחדים ועוד מסגרות מעשירות לילדים – בזמן חופשת הקיץ והיעדר המסגרת.  ברשת בתי הספר למקצועות היופי, נייל סטודיו , משיקים הקיץ קורס חדש לנערות בגילאי חטיבת הביניים והתיכון קורס ג'לים מקצועי !

גם נערות בחופשת הקיץ יכולות ללמוד בצורה המקצועית והנכונה ביותר את מגוון השיטות למריחת ג'ל , את סוגי המניקור הנכונים להכנת הציפורניים לג'ל וכמובן את כל מה שיש לדעת ברמה המקצועית בתחום. כל השלבים יוצגו במהלך הקורס, יודגמו פיזית ואף יתורגלו עד לשימוש נכון והבנת השיטה.   

קורס הנערות לקראת הקיץ יהיה בנוי כך שהנרשמות ילמדו את השיטות המתקדמות ביותר בתעשיית המניקור והלק ג'ל  החל מיסודות הציפורן יסודות הציפורן , חיטוי ועיקור , אבחון נכון ומקצועי של מצב המטופלת, מניקור ג'ל יבש וג'ל מכשורי , ציפוי ציפורן טבעית בג'ל ,  ואף עיצוב פרנץ' וקישוטים בסיסיים.

כבר מעל עשור מלמדים בנייל סטודיו את מיטב השיטות המובילות בתחום היופי , בין הקורסים המובילים והבולטים- כל שיטות המניקור, פדיקור ג'לים בניית ציפורניים וביניהן גם שיטת האיפור הקבוע עיצוב הגבות והסרות שיער.

הקורס ייפתח בשני מחזורים אחד ביולי ואחד באוגוסט וכל מחזור יערוך שמונה שיעורים מקצועיים.

עלות הקורס-  החל מ- 1900 ₪  

ניתן להשיג - ברוב סניפי רשת נייל סטודיו. 


לבירור נייל סטודיו: www.nailstudio.co.il. 1700-700-037.
לפרטים נוספים: רויטל מרסיק, יחסי ציבור. טל: 03-5373001,  0544-218414.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות